فال هفته

ول هفته چه احتمالاتی برای شما وجود دارد؟ در فال هفتگی با توجه به فال ماه تولد شما احتمالات مختلف را بررسی میکنیم:

فال هفته فروردین

این هفته برای متولدین فروردین هفته ای شلوغ پیش بینی می شود. بنابر این این هفته شما مشغول سفرهای کوتاه، برنامه روزانه فشرده و شلوغ، بحث و گفتگو با اطرافیان و همچنین مطالعه و خواندن و نوشتن می باشید. از همه مهم تر این هفته همچنان فرصت های شگفت انگیزی برای تغییر شغل یا یافتن شغلی بهتر نیز نصیبتان می شود. با این حال این هفته ممکن است شما در زمینه های سیاسی، مذهبی و تحصیل دچار شک و تردید شوید. این هفته حتی ممکن است مسئله ای در ارتباط با قانون و دادگستری یا در مسائلی مربوط به سلامت و پزشکی موجب نگرانی و آشفتگی شما نیز شود. این هفته احتمالا شما سعی می کنید در ارتباط با چیزی اعتقادات خود را محک بزنید؛ به نظرم کار بسیار درستی است چراکه امتحان و بررسی عقاید و باورهایتان از پذیرش کورکورانه آنها بهتر است. لطفا زیاد به خودتان سخت نگیرید و خود را سرزنش نکنید. باید با واقعیت رو به رو شد – بله ما افراد مرفه، جامعه و کشور را اداره می کنیم!

فال هفته اردیبهشت

این هفته تمام توجه و تمرکز متولدین اردیبهشت بر روی پول، درآمد و جریان نقدینگی خواهد بود. این هفته روابط شما با نزدیکان و دوستان صمیمی احتمالا کمی سخت و دشوار می باشد. خوشبختانه این هفته برای رفتن به تعطیلات و تفریح، تماشای رویدادهای ورزشی و بازی و سرگرمی با بچه ها نیز فرصت های خوبی نصیبتان می شود. تابستانی مفرح و بسیار شاد پیش رو خواهید داشت! با این وجود این هفته شما در زمینه قرض و بدهی یا اموال شراکتی نگرانی و آشفتگی دارید، حقیقت آنست که شما نمی توانید به وعده های مالی دیگران اعتماد کنید. حتی ممکن است که شما به وعده های گروهی که عضو آن هستید نیز شک و تریدی داشته باشید. نگران نباشید این حالت شک و تردید بزودی بر طرف خواهد شد.

فال هفته خرداد

این هفته نیز خورشید همچنان بر طالع متولدین خرداد نورافشانی می کند. این هفته بدلیل موقعیت سیاره ها بر طالع شما، زمان مناسبی برای خریدن لباس و لوازم شخصی زیبا و متنوع است. بنابر این چنین فرصت خوبی برای خرید کردن تا یکسال دیگر نصیتان نخواهد نشد، پس از فرصت استفاده کنید و هر آنچه دوست دارید را تا روز جمعه بخرید! این هفته طالعتان در ارتباط شما با دوستان و حتی همسر و شریک زندگیان موجب ایجاد سوالاتی در ذهنتان می گردد. شما از فردی دلسرد و ناامید شده اید. ( احتمالا این احساس مانند خیابان دو طرفه است، پس او هم اینچنین فکر می کند، اینطور نیست؟) بر اساس احساسات خود عمل نکنید چراکه بزودی این احساس شما فروکش می کند.

فال هفته تیر

اخیرا متولدین تیر افرادی خوش بین و مثبت شده اند. (فکر کنم باید برای این رویکرد مثبت سپاسگذار طالع خود باشید.) این هفته شما برای انجام فعالیت های ورزشی و سرگرمی های شاد و مفرح حسابی فعال و پر انرژی هستید. امیدوارم این هفته بتوانید برای سال جدید (از روز تولد تا روز تولدتان در سال آینده) نیز هدف گذاری خوب و مطلوبی نیز داشته باشید. این هفته شما در مسائل کسب و کار و حتی مسائل مربوط به سلامتی دچار شک و تردید می شوید. همه چیز آنطور که شما امیدوار بودید نتیجه نمی دهد. به خاطر داشته باشید که هیچ شغلی عالی و کامل و بدون نقص نیست. همه ما برای پرداخت صورت حساب ها و مخارج زندگی کار و تلاش می کنیم و در کنارش نیز برای سرگرمی و احساس رضایت به شغل خود ادامه می دهیم. پس در درجه اول هدفمان پرداخت صورت حساب ها است، اینطور نیست؟ بنابر این اگر شما بتوانید همین کار را انجام دهید – خوب همین خودش بسیار خوب است، و شما توانسته اید کارتان را به خوبی انجام دهید. البته همه چیز می تواند نتیجه خوب و مثبتی داشته باشد – اگر چیزی نتیجه خوبی ندارد، معلوم است که هنوز به پایان نرسیده است!

فال هفته مرداد

این هفته برای متولدین مرداد هفته ای دوست داشتنی خواهد بود. این هفته شما بیشتر وقت خود را با دوستانتان به خوشی می گذرانید، اما حواستان باشد هر چیزی حد و اندازه ای دارد. این هفته منزل شما منظره ای شلوغ و بهم ریخته خواهد داشت که ناشی از تغییر دکوراسیون، اسباب کشی یا مهمانی و مهمانوازی است. اما جای هیچ نگرانی نیست، چراکه مثل همیشه شما این وضعیت را به خوبی مدیریت و اداره خواهید کرد. اما این هفته آنچه برایتان چالش برانگیز است، نگرانی شما در رابطه با بچه ها یا نوه هایتان می باشد. خوب طبیعی است چون گاهی بچه ها دوست دارند کارهایی را انجام دهند که ممکن است خطراتی نیز به دنبال داشته باشد. این هفته روابط رمانتیک و عاشقانه شما ممکن است با سردی و ناامیدی همراه باشد. نکند انتظارات شما غیر واقعی و رویایی است؟ اگر اینچنین باشد که ناامیدی و دلسردی طبیعی و حتمی است. بیایید در این زمینه فکر کنیم و انتظاراتمان را واقعی بسازیم، اینطور بهتر نیست؟

فال هفته شهریور

این هفته بخت و اقبال متولدین شهریور حسابی بر وفق مرادشان خواهد بود. چراکه این هفته خورشید در بهترین وضعیت در طالع این افراد می درخشد، این بدان معناست که این هفته شما می توانید به هرآنچه می خواهید برسید. به عبارتی دیگر این هفته زمینه مناسب برای درخواست و تقاضا از روئسا و مدیران برایتان مهیا است. از این رو این هفته افراد پذیرای شما در تمام زمینه ها خواهند بود. این هفته نه تنها شما به خوبی در نظر دیگران جلوه خواهید کرد، بلکه ارتباطات شما با افراد صریح و قانع کننده پیش بینی می شود. بله در این صورت دیگران شنونده صحبت ها و خواسته های شما خواهند بود. واقعا دیگر از این بهتر نمی شود. اما با این شرایط خوب این هفته شما در محیط خانه و خانواداه احساس سرخوردگی و ناامیدی می کنید که ناشی از طالعتان می باشد. این هفته احتمالا همه چیز بر اساس انتظارات و پیش بینی های شما پیش می رود. با این حال شما احساس ناامیدی می کنید. حقیقت آنست که این هفته طالعتان در سختی ها و مسیر پر پیچ و خم زندگی از شما محافظت و نگهداری می کند. خوش به حال شما!

فال هفته مهر

این هفته نیز همچنان برای متولدین مهر هفته ی ماجراجویی و سفر است. این هفته شما می خواهید برای تفریح و خوشگذرانی به هر جایی هجرت کنید. بنابر این اگر شما واقعا می توانید برای تفریح به سفر بروید، پس بهتر است این کار را انجام دهید. علاوه بر این شما می توانید با خواندن کتاب، تماشای فیلم و گفتگو با دیگران نیز سرزمین ها و چیزهای هیجان انگیز و جالب را نیز کشف کنید. به طور کلی این هفته شما برای کسب دانش و تجربه های جدید بسیار مشتاق و علاقه مند هستید. در حال حاضر شما برای هزینه کردن پول هیچ نگرانی و دلهره ای ندارید، حتی اگر پول کافی نیز در اختیار نداشته باشید. این هفته بزرگترین مشکل شما افتادن در دام منفی بافی و تفکر منفی است. (مثل شخصیت “گلام” در کارتون گالیور که مدام می گفت: من می دونم کارمون تمومه.) خوب است بدانید که داشتن طرز فکر منفی موجب فلج شدن و از کار افتادن شما می شود. سعی کنید هر روز بر روی خواسته هایتان متمرکز باشید. زندگی میدان بازی عرضه و تقاضا است.

فال هفته آبان

این هفته متولدین آبان همه فکرشان متمرکز بر پول خواهد بود. بنابر این این هفته در مورد مسائل مربوط به قرض و بدهی، اموال مشترک، ارثیه، بیمه و مالیات نگرانی هایی خواهید داشت. در این صورت به طور طبیعی در مورد میزان درآمدی که دارید نیز نگران و آشفته خواهید بود. این هفته شما مرتب در مورد میزان پول ورودی و خروجی خود نگران هستید. البته همیشه برای همه ما ایجاد تعادل میان میزان درآمد و مخارج کاری چالش برانگیز است. اما در یک جایی ما همیشه ارزش خودمان را با ثروت و دارایی هایمان می سنجیم و برابر می دانیم. براستی که اگر به خوبی فکر کنیم خواهیم فهمید که این کاری بس غلط و نادرست است. بیایید به شخصیتی فوق العاده مثل ماهاتما گاندی نگاه کنیم؛ کسی که در اوایل زندگیش از طریق وکالت کسب ثروت کرد، اما هنگامی که در جامعه تغییراتی اساسی را بنیان نهاد فردی فقیر و بی پول بود. ارزش حقیقی ما به ثروت و چیزهایی که داریم نیست. ثروت حقیقی، خود ما هستیم.

فال هفته آذر

این هفته متولدین آذر بیشتر از قبل به خواب و استراحت نیاز دارند، بنابر این بهتر است که بیشتر استراحت کنید. این هفته خوشبختانه اعتبار و شهرت شما در نگاه دیگران پابرجا و مستحکم است. دیگران به شما احترام می گذارند، به گونه ای که حتی شما از رفتار آنها حیرت می کنید. اما با این حال شما به قابلیت و توانایی های خود شک و تردید دارید. سعی کنید ترس و دلهره، عدم اطمینان و سردرگمی را از خودتان دور کنید، چراکه همه این احساسات موقتی و زودگذر هستند. مسلما شما این هفته از اعتماد به نفس کافی برخوردار نیستید، چون آنطور که برایتان ایده آل است نمی توانید زندگی کنید. خوب قطعا این احساس موجب دلسردی و نامیدی شما خواهد شد. اما براستی چه کسی مطابق ایده آل هایش زندگی می کند؟ آیا واقعا شما چنین فردی را می شناسید؟ این هفته طالع تان بر سلامت عمومی شما تاثیر می گذارد. پس بنابر این بهتر است که در حال حاضر مراقب سلامت خود باشید و به خودتان برسید. نگران نباشید این تاثیر منفی موقتی و زودگذر است.

فال هفته دی

این هفته برای متولدین دی ماه در اکثر موارد همه چیز قطعی، ایمن و سرشار از اعتماد به نفس و حمایت است. این هفته شما بسیار سخت کار و تلاش می کنید چراکه خواهان وضعیتی مطلوب می باشید. این هفته شما سعی و تلاش خود را بیشتر می کنید، خوب این بسیار عالی و رویکردی مثبت است. علاوه بر این شما قصد دارید سفر کنید و سرزمین های ناشناخته ها را کشف نمایید، اگر موقعیت سفر برایتان مهیا باشد این ایده ای بسیار خوب خواهد بود. اما در حال حاضر شما از درون به شدت احساس ناتوانی و ضعف می کنید. شما حتی ممکن است به انتخاب های خود نیز شک کنید و از خودتان بپرسید که چرا من در حال انجام این کارها هستم. هنگامی که شما به خودتان شک و تردید داشته باشید و احساس ناامنی کنید، این چرخه ای نادرست و رو به سوی پایین دارد. حقیقت آنست که شما باید در حال حاضر با هرآنچه دارید شکر گذار و سپاسگذار باشید و گذشته را رها کنید. چراکه هر لحظه زندگی غیر قابل پیش بینی است و چهره جهان هر لحظه در حال تغییر است.

فال هفته بهمن

این هفته نیز متولدین بهمن از تعطیلات و لحظه های شاد و دلپذیر، تفریح و بازی با کودکان همچنان لذت می برند. این هفته روابط رمانتیک و عاشقانه شما امیدوار کننده خواهد بود! به این ترتیب زندگی شما خوب و آرام رو به جلو در حرکت است. این هفته طالع شما موجب برانگیخته شدن حس بلند پروازی در شما می شود، در این صورت شما با انگیزه بالا برای رسیدن به آرزوهایتان تلاش می کنید. با این وجود هیچ چیز عالی و کامل نخواهد بود. این هفته رابطه شما با شخصی بزرگتر و با تجربه یا احتمالا دوستی قدیمی تا حدودی تهدید آمیز می باشد. تهدید اصلی آنست که شما احتمالا نسبت به این فرد احساس ناامیدی و دلسردی می کنید. بنابر این شما نسبت به قبل کمتر به این فرد توجه و محبت دارید. در این رابطه گویی آن هیجان و احساسات خاص و ناب تمام شده است. اما در حقیقت اگر شما فقط کمی به خودتان و آن شخص زمان بدهید، هنوز شانس های خوبی برای هر دوی شما وجود دارد، این رابطه محکم تر و قوی تر از همیشه است و این وضعیت تنها دست اندازی جزئی است. پس لطفا با احتیاط برانید!

فال هفته اسفند

این هفته همچنان توجه و تمرکز متولدین اسفند بر خانه و خانواده و زندگی شخصیشان می باشد. به همین دلیل این هفته شما از انجام تعمیرات در منزل، باغبانی و خلاصه بودن در منزل لذت می برید. براستی چه چیزی می تواند مهمتر از خانه و خانواده باشد؟ علاوه بر این این هفته طالعتان موجب ارتباط خوب شما با دوستان و اطرافیانتان می شود که این امری خوشایند و ارزشمند است. این هفته آنچه موجب ناراحتی شما می شود، سوالاتی است که در مورد مسیرتان در زندگی برایتان پیش می آید. سوالاتی اینچنین که آیا براستی نقش من در زندگی چیست؟ واقعا دوست دارم دیگران مرا چگونه ببینند؟ در لحظه ای شما در مورد مسیرتان در زندگی مطمئن هستید و در لحظه بعد باز هم به خودتان و مسیرتان در زندگی شک می کنید. اجازه ندهید شکست ها و تجربه های بد زندگی موجب دلسردی و ناامیدی شما شوند. فقط به خاطر داشته باشید: به چیزهای بد و منفی گوش ندهید. به چیزهای منفی نگاه نکنید. به سراغ چیزهای ناخوشایند و منفی گذشته نروید.